GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaffer 4663557
nr 466 3557
Karaffer
5 st [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 maj 2007
kl 17:10:12
250 kr
150 kr
350 kr
500 kr
600 kr